×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
©2024 Adem Bulut İnşaat'a ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

Zaman ve mekân farklı boyutlar kazansa da ilkelerinden ve değerlerinden asla vazgeçmeyen bir firmayız. İlkelerimiz gereği müşterilerimizin güvenini kazanarak itibarlı bir firma olmayı, müşterilerimizi memnun ettikçe kalitemizin çıtasını daha da artırmayı, rakiplerimiz ne yaparsa yapsın özgün konseptimizden hiçbir zaman vazgeçmemeyi kurumsal ilke olarak belirledik.

Adem Bulut inşaatta bir proje inşaat sürecine girmeden önce müşterilerimizin hayalleri doğrultusunda tasarlanır. Tasarlanan her projede önemsediğimiz ve özendiğimiz tek şey; ‘müşterilerimizi nasıl daha mutlu edebiliriz’ sorusu olmuştur. Çünkü biz inanıyoruz ki, müşterilerimiz mutlu olursa, bizler de mutlu olacak, daha güzel işler ve daha güzel projeler için motivasyon kazanacağız.

20 Yılı aşkındır oluşturduğumuz güveni, ilkelerimize bağlı kalarak başarabildik. Projelerimizde geçmişi geleceğe tercih etmediğimiz gibi, geleceğin kaygısını da güderek hayatı ıskalamamaya özen gösterdik. Ürettiğimiz her konutta anın daha güzel yaşanmasına katkıda bulunduk. Çünkü inandık ki; hayat yaşadığımız andan ibarettir.

Gitgide doğal hayattan kopan şehir hayatına karşı, inşaat firması olarak bir çözüm bulmamız gerektiğine inandık. Çözümün çevreci ve sürdürülebilir binalarda olduğunu düşündük. Bu çerçevede proje çalışmalarından şantiye süreçlerinde çevreci çözümler ürettik.

Ürettiğimiz yapılarda yaşayan müşterilerimizin Adem Bulut İnşaata karşı besledikleri memnuniyet gelecekte gerçekleştireceğimiz projelerde ve yapmakta olduğumuz yapılarda, bize güç ve enerji kaynağı olmaktadır.

VİZYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörün standartlarını belirleyecek kalitede bir firma olmasını sağlamak vizyonumuzun en önemli ayağını oluşturmaktadır.

Bulunduğumuz şehirde, bölgede ve ülkede önemiyle ses getirecek projelere imza atmak.

Şehir kimliğine ve medeniyetimize katkı sağlayacak derinlikte sosyal ve kültürel mimari yapılara imza atmak.

Yapı-İnşaat sektöründe farklı girişimlerde bulunarak sektörün en önemli çözüm sağlayıcısı haline gelmek.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin güvenini kazanarak itibarlı bir firma olmak.

Müşterilerimizi memnun ettikçe kalitemizin çıtasını daha da artırmak.

Dürüst ilkeli ve insan ile doğayı önemseyen bir politika ile çalışmaları olgunlaştırmak.

Teknolojik gelişmeleri önemseyerek üretim süreçlerinde bu gelişmelerden ve uygulamalardan asla vazgeçmemek.

Zamanı çok iyi planlayarak projelerimizi zamansal bir planlamaya göre uygulamak.