×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
©2024 Adem Bulut İnşaat'a ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

20 yıl önce çıktığımız yolda hala yürümeye devam ediyoruz. Bu yolda yürürken her bir günü sermaye kabul ettik ve gün be gün güven biriktirdik. Biriktirdiğimiz güveni, her yeni projede enerji olarak kullandık. Zira enerjinin olmadığı bir yerde hareketten, işlevsellikten bahsedilmesi imkânsızdır.

Müşterilerimizle olan iletişimimizi memnuniyet esasına odaklı bir şekilde gerçekleştirdik. Müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirerek yeni projelere imza attık. Bulunduğumuz şehirde ilgi gördük ve ulusal projeler için kendimizde bir güç bulduk.

Şehrimizin ana kültürel dinamiklerini önceleyerek tarihten aldığı dokuyu da yansıtarak projelerimize böylece bir ruh kattık. Basmakalıp ve klişe tasarımların ötesinde inşa ettiğimiz her yapıda farklı şeyler söylemeye çalıştık. Hazreti Mevlana’nın dediği gibi, ‘’Dünle beraber gitti cancağızım - Şimdi yeni şeyler söylemek lazım - Ne kadar söz varsa düne ait- Şimdi yeni şeyler söylemek lazım’’ dedik.

Adem Bulut İnşaat markasıyla halkımızın zihninde kaliteyi ve memnuniyeti barındırdık. Marka bilinirliğimizi kalite-güven-memnuniyet üçlüsü içerisinde özetledik.

Bütün firma ekibimizle birlikte, her gün şartları ve imkânları değişen ülkemize, yeni çözümler ve yeni projeler sunmak için elimizden gelen bütün gayreti gösterdik. İçerisinde projeler geliştirdiğimiz şehrimizin yapısal sorunlarını tespit edip, inşa ettiğimiz her projede bu sorunlara çözümler geliştirdik.

Adem Bulut İnşaat markası çerçevesinde başardığımız itibarlı firma çizgimiz, gün be gün artmaya devam ediyor. Bu tırmanışın ve yükselmenin her daim devam edeceğine inanıyor, projelerimizle müşterilerimizin memnuniyetini daimi bir şekilde kazanacağımızı düşünüyorum.